II liga

  • Wesołych Świąt! Wesołych Świąt!
  • Dołącz do nas na Facebooku Dołącz do nas na Facebooku
  • Szukamy wolontariuszy Szukamy wolontariuszy
  • Górnik Energy Drink Górnik Energy Drink
  • Nabór do Akademii Piłkarskiej Górnika Nabór do Akademii Piłkarskiej Górnika

23.12.2014
Wesołych Świąt!

Piłkarze, sztab szkoleniowy oraz zarząd i pracownicy klubu Górnik Wałbrzych składają najserdeczniejsze życzenia świąteczne. A pod biało-niebieską choinką niech znajdzie się moc prezentów, w tym utrzymanie w II lidze, a później już tylko pięcie się w górę i same sukcesy. Wszystkiego dobrego!

 

Blue-and-White-Christmas-Tree

22.12.2014
Foto: Górnik na turnieju charytatywnym w Świdnicy

W rozgrywanym wczoraj charytatywnym turnieju piłki halowej, który odbył się w Świdnicy, na hali na osiedlu Zawiszów, drugi rok z rzędu nasi piłkarze wygrali, choć samo zwycięstwo było sprawą drugorzędną. Podczas turnieju bowiem zbierano pieniądze na leczenie małej Joasi.

 

więcej »

21.12.2014
Wywiad w Gazecie Wrocławskiej z trenerem Jerzym Cyrakiem

Z Jerzym Cyrakiem, 38-letnim trenerem II-ligowego Górnika Wałbrzych, który po zakończeniu rundy jesiennej, pojechał do klubu z holenderskiej ekstraklasy – FC Twente Enschede, by doskonalić szkoleniowy fach, rozmawia Jakub Pęczkowicz.

 

 

Dlaczego pojechał Pan akurat do Holandii i akurat do Twente?

 

 

Wyjazd był spowodowany przede wszystkim tym, że musiałem odbyć staż w ramach kursu, który realizuję w Białej Podlaskiej. Jego ukończenie jest honorowane trenerską licencją UEFA Pro. To po pierwsze. Ponadto uważam, że każda wizyta w zagranicznym klubie na wysokim poziomie jest okazją do nauczenia się czegoś nowego, porównania warunków, z jakimi ma się styczność na co dzień, innego spojrzenia na to, co się robi.

 

 

Czytaj więcej w Gazecie Wrocławskiej.

21.12.2014
Po raz trzecie z rzędu najlepsi na turnieju w Kobierzycach

Nasi juniorzy starsi po raz trzeci z rzędu zwyciężyli w turnieju piłkarskim rozgrywanym w podwrocławskich Kobierzycach. W zawodach brały udział następujące drużyny: SFC Opava (Czechy), Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, Odra Opole, Ślęza Wrocław, GKS Kobierzyce, Parasol Wrocław i Górnik Wałbrzych.

 

W grupie rozpoczęliśmy od zwycięstwa nad Parasolem Wrocław, później odnotowaliśmy remis 0:0 z GKS-em Kobierzyce i w ostatnim meczu zwyciężyliśmy 3:2 z Odrą Opole.

 

Półfinał graliśmy z czeską drużyną z SFC Opava i w regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniał wynik 1:1. W rzutach karnych wygraliśmy 2:1 i to oznaczało, że w finale ponownie rozegramy zawody z Odrą Opole. Ponownie był to mecz zwycięski i to oznaczało, że wygraliśmy w całym turnieju.

 

Nie był to koniec miłych wiadomości, bowiem wszyscy szkoleniowcy wybrali zgodnie Marcina Malczewskiego występującego gościnnie (a normalnie w juniorach młodszych) w naszej bramce, pod nieobecność kontuzjowanego Gracjana Błaszczyka, najlepszym bramkarzem turnieju.

 

Skład: Malczewski Marcin, Surmaj Sebastian, Bronisławski Dominik, Misiak Kamil, Migalski Damian, Grędziński Hubert, Gawlik Marcin, Młodziński Kamil, Sobiesierski Mateusz , Tytman Michał

Trener Maciej Jaworski
Kierownik Jarosław Kowalczyk

 

 

21.12.2014
Fotorelacja: Biało-Niebieski Mikołaj w Domu Małego Dziecka

Fotorelacja z wczorajszego spotkania w Domu Małego Dziecka przy ulicy Asnyka w Wałbrzychu, a więcej informacji na temat akcji Biało-Niebieski Mikołaj znajdziecie tutaj.

Partnerzy

  • Partnerzy