• Górnik Energy Drink Górnik Energy Drink
  • Nabór do Akademii Piłkarskiej Górnika Nabór do Akademii Piłkarskiej Górnika

27.01.2015
Nielba Wągrowiec 0:3 Górnik Wałbrzych

Górnik Wałbrzych wygrał z drużyną Nielba Węgrowiec 0:3. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie spotkania. Do bramki strzelali kolejno Folc 9, Figiel 12 i Śmiałowski 22. Na boisku zagrało w sumie 21 zawodników Górnika.

Kolejny sparing już w środę – 4 lutego – z Zagłębiem Sosnowiec na stadionie przy Ratuszowej.

27.01.2015

Wczoraj po południu trening juniorów na obozie w Myślenicach wyglądał inaczej niż zwykle. Nie trenowaliśmy na boisku i nie biegaliśmy po parku. Na zawodników czekała atrakcja powiązana z treningiem w terenie .Trenerzy zorganizowali wejście na górę, a następnie zawody w zjeżdżaniu na workach na odległość. Najlepszymi zawodnikami w tej konkurencji okazali się:

1.- miejsce Kamil Popowicz

2.- miejsce Oliver Długokęcki

3.-miejsce Mateusz Sobiesierski

Na zawodników czekały atrakcyjne nagrody przygotowane przez kierownika drużyny – Jarosława Kowalczyka.

więcej »

27.01.2015
Kontuzja Damiana Jaroszewskiego | Z Górnikiem trenują nowi zawodnicy

Dziś na poranny treningu kontuzję odniósł niestety nasz etatowy bramkarz – Damian Jaroszewski. Uraz stawu łokciowego wyklucza jego grę w pierwszych meczach rundy wiosennej. Według wstępnych informacji przerwa od gry potrwa minimum dwa miesiące. Przed Górnikiem trudne zadanie, aby znaleźć jego zmiennika.

Od wczoraj z Górnikiem trenują: środkowy pomocnik Robert Ziętarski grający obecnie w Bałtyku Koszalin, bramkarz Patryk Królczyk ostatnio Nadwiślan Góra oraz Marek Wiła pomocnik boczny zawodnik Jaroty Jarocin.

27.01.2015
Dzień intensywnych małych gier

Na obozie w Wągrowcu niedziela była dniem intensywnego treningu przeprowadzonego w formie małych gier. Piłkarze zostali podzieleni na 6 trzyosobowych drużyn, z których najlepsza okazała się ta w składzie: Sławomir Orzech, Michał Oświęcimka i Rafał Figiel.

unnamed

więcej »

26.01.2015

Nasze drużyny juniorskie od soboty przebywają na obozie w Myślenicach. Już pierwszego dnia graliśmy sparing z miejscową drużyną Dalin Myślenice, grającą w Małopolskiej Lidze Juniorów. Mecz ten wygraliśmy 4:3.

W niedzielę ponownie rozgrywaliśmy mecze sparingowe, tym razem naszym rywalem były drużyny Krakusa Nowa Huta, również występujące w Małopolskiej Lidze Juniorów. Juniorzy starsi wygrali 5:4, a juniorzy młodsi 2:0.