II liga

  • Turniej Piłkarski Aqua Cup (1-2 maja 2015) Turniej Piłkarski Aqua Cup (1-2 maja 2015)
  • Fotorelacja ze sparingu z Katowicami Fotorelacja ze sparingu z Katowicami
  • Posiadasz skany starych artykułów, zdjęć pamiątek, a także innych sympatycznych ciekawostek związanych z Górnikiem? Przyślij je na kontakt@gornik-walbrzych.pl Posiadasz skany starych artykułów, zdjęć pamiątek, a także innych sympatycznych ciekawostek związanych z Górnikiem? Przyślij je na kontakt@gornik-walbrzych.pl
  • Górnik Energy Drink Górnik Energy Drink
  • Dołącz do nas na Facebooku Dołącz do nas na Facebooku
  • Szukamy wolontariuszy Szukamy wolontariuszy
  • Nabór do Akademii Piłkarskiej Górnika Nabór do Akademii Piłkarskiej Górnika

Nowe plany marketingowo-szkoleniowe Górnika

5.03.2015 r.

Prezes Tomasz Jakacki przedstawił koncepcje funkcjonowania Górnika w kolejnych kilku latach.

 

 

- Staramy się zmienić organizacyjną strukturę klubu – mówi Jakacki. – Nawiązaliśmy współprace z wieloma osobami i z ich rad korzystamy. Chcemy w najbliższym czasie zwiększyć grono członków zarządu klubu.

 

 

Bardzo ważną kwestią o której mówił prezes Jakacki, jest stworzenie stanowiska dyrektora sportowego klubu.

 

– Taka decyzja zostanie ogłoszona 1 maja – mówi Jakacki. – Będzie on odpowiedzialny za politykę transferową klubu, ale także za strategię rozwoju i wizję pierwszego zespołu. To się też wiąże ze strategią szkolenia dzieci i młodzieży.

 

więcej »

Po konferencji w Starej Kopalni

4.03.2015 r.

Już w najbliższy weekend nasi piłkarze przystąpią do rundy wiosennej. Ich celem jest walka o utrzymanie w II lidze. Nie będzie to zadanie łatwe, ale trener Jerzy Cyrak i zawodnicy wierzą, że ten cel osiągną.

 

 

- Wchodzimy w ostatni etap treningów przed meczem z Rakowem – mówi trener Cyrak. – Udało nam się zakontraktować tych piłkarzy, których planowaliśmy pozyskać. W ubiegłym roku wytrzymałość drużyny była na dobrym poziomie, ale brakowało dynamiki i szybkości i nad tymi elementami pracowaliśmy, jak i nad stroną psychiczną.

 

 

Trener zwrócił uwagę na fakt, że w zespole ma kilka opcji gry ofensywnej, a za zdobywanie goli i stwarzanie sytuacji podbramkowych, odpowiadać mają głównie Orłowski, Folc, Śmiałowski, Lenkiewicz i Figiel.

 

więcej »

Damian Lenkiewicz kolejnym piłkarzem Górnika

3.03.2015 r.

22-letni Damian Lenkiewicz to kolejne wzmocnienie przed runda wiosenną. Pochodzący z Białogardu pomocnik grał ostatnio w Miedzi Legnica, jesienią rozegrał 12 meczów ligowych i dwa pucharowe spędzając łącznie na boisku 842 minuty.

Seweryn Derbisz w Górniku

3.03.2015 r.

Szeregi Górnika zasilił wczoraj  bramkarz – Seweryn Derbisz z Dzierżoniowa. 19-latek grał ostatnio w rezerwach Ruchu Chorzów.

Foto: Przedostatnie sparingi juniorów

2.03.2015 r.

W dniu 1.03.2015r  juniorzy rozegrali swoje przedostatnie mecze kontrolne przed ligowymi starciami.

 

Juniorzy Starsi grali na Ratuszowej z pobliskim MKS Szczawno-Zdrój (seniorzy). Mecz zakończył się wynikiem 3 : 2, a strzelcami bramek okazali się dwukrotnie Mateusz Sobiesierski oraz Kamil Popowicz który zaliczył jedno trafienie.

 

Skład: Mateusz Łobodziński, ( 46 Gracjan Błaszczyk), Marcel Otok, (46 Jakub Borek), Piotr Rojek, Kamil Misiak, ( Tomasz Kmieć), Michał Tytman, Filip Brzeźiński, (46 Damian Ziątek), Kamil Popowicz, Szymon Reczkowski, Mateusz Sobiesierski, (46 Hubert Gredziński), Damian Migalski, (46 Kamil Młodziński), Dominik Woźniak, Dominik Gryka, Alan Mordasiewicz.

  więcej »

Partnerzy

  • Partnerzy