KLUB 100 GÓRNIKA WAŁBRZYCH

 KLUB 100

przy Klubie piłkarskim Górnik Wałbrzych

                  Szanowni Sympatycy Górnika Wałbrzych,

przedstawiamy nową inicjatywę „Klub 100 przy Klubie piłkarskim Górnik Wałbrzych„. Klub powołany został by uzyskać środki finansowe, dzięki którym Górnik Wałbrzych będzie mógł uzyskać stabilność finansową i podnosić poziom sportowy zawodników i szkolącej się młodzieży.

Klub 100 zrzesza ludzi, którzy chcą wspomóc Górnika Wałbrzych, by zostać jego członkiem wystarczy wypełnić deklarację członkowską i dokonywać co najmniej raz w miesiącu wpłaty 100 zł.

Osoby, które przystąpią do klubu uzyskują tytuł Kibica Partnera i otrzymują dwa karnety uprawniające do uczestnictwa w meczach Górnika w Wałbrzychu. Mają też zapewniony udział w imprezach organizowanych dla członków Klubu 100, możliwość korzystania z boisk i uczestniczenia w zajęciach sportowych.

Przedsiębiorcy mogą promować swoją markę poprzez publikację logo na stronie internetowej oraz na imprezach organizowanych przez klub. Mają też możliwość przedstawienia i promowania oferty handlowej pozostałym członkom Klubu i innym podmiotom. Kibic Partner ma pierwszeństwo w nabywaniu usług reklamowych oferowanych przez Klub Piłkarski Górnik Wałbrzych w ramach organizowanych imprez sportowych.leszek lichota

Wśród osób, które już przystąpiły do Klubu 100 są wałbrzyszanie Leszek Lichota – znany aktor teatralny i filmowy, czy też Piotr Włodarczyk – były reprezentant Polski, piłkarz przed laty związany z klubami wałbrzyskimi.

włodarczyk

Deklarację Członkowską i Regulamin do pobrania znajdziesz tutaj: Deklaracja CzłonkowskaRegulamin

Wpłaty można dokonywać na konto: BZ WBK 92 1090 2271 0000 0001 3414 4481

Więcej informacji udzielamy mailowo klub@gornik-walbrzych.pl a także pod numerem telefonu 662 095 626.

Osoby i przedsiębiorstwa, które są już z nami: 

klub 100 str 14
3klub 100 str 2