KUP KSIĄŻKĘ NA 70-CIO LECIE PIŁKARSKIEGO GÓRNIKA!

70 lat piłkarskiego Górnika Wałbrzych

Tę pozycję powinien posiadać każdy kibic Górnika Wałbrzych. Mowa o niedawno wydanej, bogato ilustrowanej publikacji pod tytułem „70 lat piłkarskiego Górnika Wałbrzych”.

Z okazji pięknego jubileuszu piłkarskiego Górnika przygotowano niedostępny w normalnej sprzedaży album, w którym nie brakuje informacji przypominających początki, czasy największych sukcesów oraz odniesień do współczesnych dziejów biało-niebieskich. Całość przeplatana licznymi zdjęciami z historii zasłużonego dla miasta klubu. Mecenasami albumu, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie przygotowanie i wydanie książki są: Wodociągi Wałbrzych, Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria S.A., Sanatoria Dolnośląskie Sp. z o.o., DZT Service, Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy Sp. z o.o., ALBA Dolny Śląsk Sp. z o.o., Grupa LuxMed, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu oraz Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Co ważne, cenna z kolekcjonerskiego punktu pozycja dostępna jest tak naprawdę dla wszystkich zainteresowanych, którzy zdecydują się po nią sięgnąć. I na tym nie koniec niespodzianek, gdyż do każdej publikacji klub dołącza również karnet wstępu na wszystkie spotkania Górnika w sezonie 2016/2017 przed własną publicznością. Jedynym warunkiem otrzymania jubileuszowego pakietu jest wykupienie „cegiełki” w cenie 100 złotych. Wydaje się, iż to naprawdę niewielki koszt, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż do końca sezonu pozostało 11 spotkań u siebie, a cena normalnego biletu to 10 złotych. Trzeba również podkreślić, iż każda sprzedana „cegiełka” w całości wesprze będących w trudnej sytuacji finansowej piłkarzy.

Chętni, którzy chcieliby wzbogacić się o wspomnianą pozycję, mogą zakupić „cegiełkę” bezpośrednio w siedzibie klubu przy ulicy Ratuszowej 6, 58-304 Wałbrzych, tel. 74-660-93-40. Biuro klubu czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-11.30 (Aqua-Zdrój, pokój S1.22).

Isntnieje również rozwiązanie dla osób, które nie mogą osobiście nabyć tej wyjątkowej pozycji. Zakupu można dokonać również przez Internet. Należy przelać kwotę na konto o numerze: 24 1090 2271 0000 0005 8400 3284. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko kupującego oraz adres do wysyłki.

(ben)