KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis

Świetny występ Orlików w Świdnicy

18 marca 2018 Akademia Aktualności 0

Wczoraj zespół Orlików wział udział w Świdnickim turnieju ORLIK CUP 2018. Nasza Biało-Niebieska drużyna pokazała klasę i w całokształcie zdobyła 2 miejsce w rozgrywkach, a na dodatek Nasz zawodnik MARTIN REWERS został najlepszym zawodnikiem ORLIK CUP 2018. Podsumowując odnieśliśmy 4 zwycięstwa, 1 remis i tylko 1 porażkę ustępując drużynie UKS Kąty Wrocławskie. Należy również zaznaczyć, że trzech naszych zawodników wzbudziło nielada zainteresowanie trenera zwycięskiej drużyny z Wrocławia (AP Boomerang Wrocław).

Do Boju Orlicy !
Jesteście WIELCY a My pękamy z dumy mając takich zawodników !

Turniej przebiegał:

W pierwszym meczu:
GÓRNIK:Cukrownik Pszenno 4:0

W drugim meczu:
GÓRNIK:UKS AP Świdnica 2:0

Strzelcy:
Sobiesierski 2
Rewers 2
Grygiel 1
Rogaczewski 1

Zajmujemy 1 miejsce w grupie i przychodzimy do grupy mistrzowskiej.

GÓRNIK:Polonia Stal Świdnica I. 1:0
Rewers 1

GÓRNIK:UKS Kąty Wrocławskie 0:2

GÓRNIK:AP Boomerang Wrocław 1:1

GÓRNIK:UKS AP Świdnica III 1:0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis