KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis

Powrót Kapitana!

17 lipca 2018 Aktualności Seniorzy 0

 

Pierwszym nabytkiem w letnim okienku transferowym jest Tomasz Wepa! Zawodnik, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wychowanek Gwarka Wałbrzych, wieloletni zawodnik Górnika, który miał duży udział w awansie Górnika od IV do II ligi, a także w zdobyciu najwyższej, szóstej lokaty w drugiej lidze. Tomasz wraca do nas po trzech latach spędzonych w Odrze Opole, z którą awansował od III do I ligi. Z okazji powrotu Tomasz odpowiedział nam na kilka pytań.

Jest mi niezmiernie miło powitać Cię w szeregach Górnika, wracasz do swojego klubu bogatszy o doświadczenie wyniesione z boisk drugo i pierwszoligowych. Czym dla Ciebie jest ten powrót?

Można powiedzieć że powrót z łezką w oku,w końcu wracam do domu, do klubu który jest w moim sercu, w którym przeżyłem wiele fajnych chwil i poznałem dużo wspaniałych osób. Myślę że wiedzę która zdobyłem na boiskach drugo i pierwszoligowych będę mógł przekazać młodszym zawodnikom i pomóc w ich rozwoju.

Wracasz po trzech latach spędzonych w Odrze Opole, z która udało Ci się dwa razy z rzędu awansować. Czy wg Ciebie Górnik ma szansę powtórzyć tamten wyczyn?

Akurat tak się składa że w Górniku udało mi się zrobić dwa awanse z rzędu i jak przychodziłem do Opola to mówiłem chłopakom, że mogę być talizmanem i tez zrobiliśmy dwa awanse. Trener Fojna buduje fajną drużynę, która ma duży potencjał. Oczywiście boisko wszystko zweryfikuje, ale myślę że jesteśmy w stanie dużo namieszać 😉

Będziesz również drugim trenerem, czy widzisz się w przyszłości na ławce?

Mam pomagać trenerom Jackowi Fojnie i Markowi Stepnowskiemu w prowadzeniu treningów,ale oczywiście bardziej mam pomóc na boisku. Przygoda zawodnika nie trwa wiecznie, a nie ukrywam, że praca trenerska też daje mi dużo satysfakcji. Do tej pory raczej miałem do czynienia z dziećmi, treningi z seniorami są dla mnie czymś nowym. Już nie mogę się doczekać nadchodzącego sezonu

Powodzenia Kapitanie i witamy w domu!

O kolejnych transferach poinformujemy w następnych dniach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis