KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis

Cimek w Górniku!

20 lipca 2018 Aktualności Seniorzy 0

 

Drugi transfer w letnim oknie transferowym dopięty. Z III ligowej Polonii Warszawa wraca do Górnika jego wychowanek – Michał Oświęcimka. Charyzmatyczny środkowy pomocnik, który występował w Wałbrzychu w juniorach oraz w seniorach w II i III lidze. Kolejne bardzo duże wzmocnienie kadry naszego zespołu. „Cimek” udzielił nam krótkiego wywiadu.

Jesteś drugim transferem Górnika w letnim okienku, wracasz po dwóch sezonach spędzonych w Polonii Warszawa, gdzie zdobyłeś szczególne uznanie kibiców. Jak wspominasz tamten okres?

Przyjeżdżając do Warszawy nie znalem nikogo więc początek był ciężki. Mimo to szybko się zaaklimatyzowałem. Dostałem duże wsparcie od zarządu, zawodników i przede wszystkim kibiców. Nigdy nie zapomnę tego co dla mnie zrobili, bez nich na pewno nie reprezentowałbym Polonii w drugim sezonie. Musze powiedzieć, że Polonia Warszawa została moim drugim domem.

Jak zmienił się Górnik podczas Twojej nieobecności, co pozytywnie Cię zaskoczyło?

Wracając do Górnika na pewno zaskoczyła mnie organizacja klubu, która jest na dużo wyższym poziomie niż wcześniej, co uważam przełoży się wyniki osiągane przez Górnik w przyszłości.

Jest to Twój drugi powrót do Wałbrzycha, poprzednim razem mogłeś reprezentować klub i miasto w II oraz III lidze, czy według Ciebie obecny Górnik ma szansę nawiązać do poprzednich udanych sezonów?

Cieszę się bardzo z powrotu do domu. Miejsce Górnika jest na dużo wyższym poziomie niż obecnie się znajduje. Jestem pewny, że juz w tym sezonie zrobimy krok do przodu i za rok będziemy występować w III lidze.

Dziękuję i powodzenia!

To jeszcze nie koniec niespodzianek… 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis