KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis

Kolejne wzmocnienie!

27 lipca 2018 Akademia Seniorzy 0

Czwartym wzmocnieniem kadry naszego zespołu jest Mateusz Sawicki, kolejny po Sławomirze Orzechu i Michale Oświęcimce wychowanek Górnika! „Sawka” podobnie jak „Orzi” ostatnio występował w Niemieckim SV Rot-Weiss Bad Muskau. Tradycją stały się już krótkie wypowiedzi prezentowanych zawodników więc i Matiego to nie omineło 🙂

Miło mi powitać kolejnego zawodnika, który będzie reprezentował barwy Górnika w nadchodzących rozgrywkach. Jak odbierasz swój powrót?

Bardzo miło wrócić na „stare śmieci”, oczywiście wracają same dobre wspomnienia. Cieszę się że znowu będę reprezentował barwy Górnika i już nie mogę się doczekać pierwszego meczu ligowego.

Kilka dni wcześniej zaprezentowaliśmy Sławka Orzecha, z którym grałeś w Górniku oraz w Niemczech w SV Rot-Weiss Bad Muskau. Umówiliście się, że razem wracacie? 🙂

Z Orzim jesteśmy jak papużki nierozłączki 🙂 a tak poważnie to akurat się tak złożyło, że w tym samym czasie otrzymaliśmy propozycje od Górnika, z której skorzystaliśmy.

Jesteś wychowankiem Górnika, ale szybko wyjechałeś i szukałeś swojego szczęścia najpierw w Promieniu Opalenica, a następnie w Sokole Pniewy. Dlaczego akurat taki kierunek ?

Tak jak wspomniałeś jestem wychowankiem Górnika i gdy grałem w juniorach u śp. trenera Drohomireckiego przyjechał jego znajomy na mecz, który był skautem w Akademii Remes w Opalenicy. Dobrze wypadłem i dostałem zaproszenie na testy po których już tam zostałem. Natomiast jeśli chodzi o Sokół Pniewy to zostałem tam wypożyczony z Remesu po kontuzji żeby się ograć w seniorach. Jednak w ostatecznym rezultacie wróciłem do Górnika i ciesze się, że dziś również mogę reprezentować Biało – Niebieskie barwy.

Dziękuję i powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis