KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis

Tragarz piątym wzmocnieniem!

28 lipca 2018 Aktualności Seniorzy 0

Szymon Tragarz, syn Rafała byłego zawodnika Biało – niebieskich piątym wzmocnieniem! Dynamiczny skrzydłowy jest wychowankiem Gryfa Świdnica, a ostatnio reprezentował barwy Polonii Świdnica. Rafał Tragarz był napastnikiem i reprezentował barwy Górnika w latach 90 (m.in. występował w historycznym zwycięstwie 1:0 ze Śląskiem Wrocław). Teraz jego syn będzie kontynuował historię Tragarzy w wałbrzyskim Górniku.

Miło mi powitać piąte już wzmocnienie Górnika. Jesteś młodym 19-letnim zawodnikiem, jakie są Twoje największe atuty?

Myślę, że bazuje na dynamice oraz szybkości , ale uważam ze dobrze odnajduje się także w grze kombinacyjnej. Jako atut postawiłbym również na technikę która doskonaliłem przez 5 lat w Zagłębiu Lubin.

Mimo młodego wieku Górnik jest Twoim trzecim klubem. Jak porównałbyś drużyny, w których występowałeś?

Dokładnie to mój czwarty klub, po kilku treningach mogę powiedzieć, że Górnik stoi na wysokim poziomie jak na 4 ligę jeśli chodzi o bazę treningową – trenujemy na dobrym boisku, mamy dostęp do siłowni oraz odnowy biologicznej czy to w postaci rolek czy w postaci basenu. Wszystko jest na plus!

Kontynuujesz rodzinne tradycje – kibice z pewnością pamiętają występy Twojego ojca dla Biało-niebieskich. Dumny z syna?

Tak, tato dużo mi opowiadał i w sumie z nim podejmowałem decyzje o przejściu do Górnika. Fajne jest to, że kilka osób z którymi on grał , jest aktualnie w składzie i zostałem miło przyjęty przez drużynę. Czy będzie dumny ? Zobaczymy na koniec sezonu, na razie chce się skupić na treningach oraz żeby dobrze wejść w sezon bo to jest najważniejsze.

Dziękuję i powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis