KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis

Górnicy zaprezentowani

6 sierpnia 2018 Akademia Aktualności Seniorzy 0

 

W sobotnie popołudnie Galeria Victoria na kilka godzin stała się Biało – Niebieska. To właśnie barwy naszego klubu były szczególnie widoczne. Wszystko za sprawą zapowiadanej wcześniej prezentacji. Wyjątkowej bo udział w niej wzięli wszyscy zawodnicy zrzeszeni w naszym stowarzyszeniu. Od najmłodszych skrzatów i żaków (trenerzy Jan Rytko i Mateusz Sobiesierski) przez orlików (trener Damian Gładysz), młodzików (trener Tomasz Resel), trampkarzy (trener Artur Domagała), juniorów młodszych (trener Marek Stepnowski), juniorów starszych (trener Marcin Domagała) aż po seniorów (trenerzy Jacek Fojna, Marek Stepnowski, Tomasz Wepa). Każdy zawodnik wyczytywany był z imienia i nazwiska oraz prezentowany na scenie. Prezentacja drużyn przeplatana była konkursami z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. koszulka meczowa z podpisami zawodników, okazjonalne kubki czy karnety na mecze pierwszej drużyny. Punktem kulminacyjnym była oczywiście prezentacja zespołu seniorów oraz wywiad z trenerem Jackiem Fojną. Całej imprezie towarzyszyła licznie zgromadzona publiczność, momentami bardzo żywiołowo reagująca na to co się działo na scenie. Liczymy na równie żywiołowy doping i dużą frekwencję na meczach Górnika na stadionie Tysiąclecia. Chcielibyśmy podziękować zarządowi Centrum Handlowego Galeria Victoria za pomoc przy organizacji całej imprezy, panu Bogdanowi Skibie za prowadzenie prezentacji, Anecie Serafin i Mateuszowi Smolarskiemu za zdjęcia, naszym hostessom Ani Oleksy, Oli Węgrzynowskiej, Paulinie Frączkowskiej i Natalii Dziubakowskiej oraz wszystkim sponsorom i zgromadzonym kibicom. Do zobaczenia na Ratuszowej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis