KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis

Zwycięskie derby

27 sierpnia 2018 Aktualności Seniorzy 0

Licznie zgromadzeni kibice oglądali bardzo dobre widowisko, z przewagą biało – niebieskich. Nasz zespół miał bardzo duża przewagę w posiadaniu piłki jednak w pierwszej części spotkania nie wiele z tego wynikało. Sytuacja zmieniła się po przerwie, z każdą minutą dominacja Górnika była coraz bardziej widoczna. Udokumentowaniem tego były bramki zdobyte przez rezerwowych – Sobiesierskiego i Rodziewicza. Cieszy gra, wynik, kolejne zdobyte punkty oraz frekwencja na meczu, a przede wszystkim prowadzony doping, który uskrzydlił naszych zawodników. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie z Unią Bardo, które odbędzie się 1 września o godzinie 17. Cały dochód z biletów zostanie przekazany na Wałbrzyskie Hospicjum.

Górnik Wałbrzych 2:0 Bielawianka Bielawa

Bramki:

Mateusz Sobiesierski, Miłosz Rodziewicz

Skład:

Jaroszewski – Rytko, Michalak, Smoczyk, Krzymiński – Tragarz, Wepa, Chajewski, Oświecimka, Sawicki – Woźniak

Swój mecz wygrały również nasze rezerwy, które zrehabilitowały się za porażkę (walkowerem, ale porażkę) z czerwca, kiedy to obie drużyny w ostatniej kolejce B klasy walczyły o awans do klasy A. Tym razem mecz przebiegał pod dyktando biało – niebieskich. Od początku do końca spotkania nasi zawodnicy kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń i zasłużenie wygrali 3:0. Kolejny mecz już w najbliższą sobotę 1 września o 17 w Starych Bogaczowicach z Unią.

Górnik II Wałbrzych 3:0 Zagłębie Wałbrzych