KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis

REMIS Z LIDEREM

3 listopada 2019 Bez kategorii 0
Nasza drużyna zremisowała 1:1 z liderem tabeli Victorią Świebodzice. Mimo wyrównanego meczu już w 4 minucie spotkania, po rzucie wolnym z 18 metra, piłka odbiła się od muru i zmylając Reczulskiego wpadła do bramki. Vicotira objęła prowadzenie – 0:1. Utrata bramki, nie podłamała naszego zespołu i staraliśmy się tworzyć sytuacje do wyrównania wyniku. Gry nie ułatwiała grająca długą piłką na napastników Victoria. W 28` po stałym fragmencie z lewej strony dośrodkowuje Krawczyk, Rodziewicz wyprzedza obrońców Świebodzic i z 7 metrów trafia do bramki. Do końca pierwszej połowy to my częściej utrzymywaliśmy się przy piłce, jednak nie udało się zmienić wyniku. W drugiej połowie można było oglądać wyrównaną grę obu ze stron. Ciężko nam było jednak sforsować obronę Victorii i kolejne minuty meczu mijały bez upragnionych bramek. Szanse na podwyższenie wyniku miał Dawid Rosicki po zagraniu Mateusza Sobiesierskiego w pole karne, jednak piłka minęła bramkę.
Mimo podziału punktów, mecz należy uznać za udany zarówno dla nas jak i rywala. Z pewnością więcej udałoby nam się uzyskać, gdyby płyta boiska znajdowała się lepszym stanie. Dziękujemy serdecznie kibicom, którzy przybyli nas wspierać w tej ciężkiej, ale wyrównanej walce.
SKŁAD: Reczulski /br/, Marciniak, Smoczyk, Zaremba, Sobiesierski /kpt/, Rzeszotko, Krawczyk, Biskup, Rosicki, Siwiński, Mrowiec
Rezerwa: Bińkowski /br/, Rodziewicz, Rękawek, Budzyński, Grudziński
Trener: Marcin Domagała