KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis

POGROM UNII

10 listopada 2019 Aktualności Seniorzy 0
Aż 10:1 nasza drużyna pokonała na wyjeździe miejscową Unię Jaroszów. Od początku spotkania widoczna była znaczna przewaga naszego zespołu. Już pierwszej minucie meczu Dawid Rosicki zdobył bramkę. Raptem 5 minut później wynik podwyższył Bartłomiej Siwiński. Chwilę potem dość znaczącą wpadkę zalicza Kamil Reczulski i bramkę, jak się później okazało jedyną, zdobywa Jaroszów. Mijają kolejne minuty stwarzamy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, jednak nieskutecznie. Cały czas utrzymujemy się jednak przy piłce. W 28 minucie Rodziewicz przerywa impas w grze i ustala wynik na 3:1. Gra toczy się w identyczny sposób. W 41 minucie czwartą bramkę zdobywa Krawczyk, a dosłownie chwilę później Miłosz Rodziewicz. Połowę kończymy z wynikiem 5:1. Drugą zaczynamy równie dobrze jak poprzednią. W minucie 60 a później 64 gole zdobywa kapitan drużyny Mateusz Sobiesierski – jest już 7:1. Niecały kwadrans później mamy już 8:1 po bramce Marcela Grudzińskiego. Parę minut później hattricka zalicza Sobiesierski i jest już 9:1. Spotkanie zwieńcza swoim trafieniem Mateusz Biskup w 90 minucie. Sędzia kończy spotkanie i wracamy do Wałbrzycha z trzema punktami – ostatnimi w tym roku kalendarzowym na wyjeździe. Mecz skomentował zdobywca pierwszej bramki Dawid Rosicki:”Dobry mecz z naszej strony, od początku spotkania narzuciliśmy swoje tempo, szybko strzelone bramki ustawiły mecz. Murawa w Jaroszowie pozwalała do rozgrywania dobrych akcji których w dzisiejszym meczu nie brakowało”.
SKŁAD: Kamil Reczulski /br/, Radosław Marciniak, Marcin Smoczyk, Michał Zaremba, Mateusz Sobiesierski /kpt/, Patryk Rzeszotko, Piotr Krawczyk, Mateusz Biskup, Miłosz Rodziewicz, Dawid Rosicki, Bartłomiej Siwiński
REZERWA: Patryk Bińkowski /br/, Piotr Chałupka, Dawid Budzyński, Marcel Grudziński
TRENER: Marcin Domagała