KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis

ZASKAKUJĄCE ZAKOŃCZENIE

17 listopada 2019 Aktualności Seniorzy 0

Niespodziewaną porażką 4:3 zakończyło się ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie A klasy z Unią Bogaczowice. Pierwsza połowa zaczęła się znaczącą przewagą naszego zespołu. Stwarzaliśmy parę okazji do otwarcia wyniku, jednak piłka mijała bramkę. Udało nam się również wywalczyć parę stałych fragmentów, jednak bramkarz Unii Krynicki, skutecznie bronił dostępu do bramki. Sytuacja zmienia się w 37 minucie, kiedy to po rzucie rożnym tworzy się zamieszanie pod bramką i Dawid Rosicki zdobywa wyczekiwanego gola dla naszego zespołu. Radość z prowadzenia nie trwa jednak długo. W 40 minucie zawodnicy z Bogaczowic, wykorzystując błąd naszej obrony zdobywają bramkę kontaktową i mamy remis 1:1, który utrzymuje się do końca pierwszej połowy. Skrócona przerwa działa ożywiająco na naszych zawodników. Już w 50 minucie po akcji z lewego skrzydła Miłosz Rodziewicz trafia w bramkę gości i prowadzimy 2:1. Powtarza się jednak schemat z pierwszej połowy i po 9 minutach, znów na skutek błędu defensywy tracimy prowadzenie. Jest 2:2. Mijają kolejne minuty meczu, zyskujemy lekką przewagę, jednak piłka albo trafia w ręce Krynickiego albo mija bramkę. 76 minuta… i kolejny raz tracimy bramkę w podobny sposób jak poprzednie – przegrywamy 3:2. Wzrasta nasza przewaga, coraz intensywniej staramy się zmienić wynik spotkania. Jednak w 81 minucie to Unia, wykorzystując poprzedni schemat ustala wynik na 4:2. Gra właściwie cały czas toczy się na połowie rywala, staramy się wykorzystywać stałe fragmenty, jednak brakuje dokończenia i skuteczności. Dopiero w 88 minucie okazję wykorzystuje Miłosz Rodziewicz, który zdobywa bramkę na 4:3. Sędzia dolicza co najmniej 2 minuty. Mamy ponownie parę szans na uzyskanie chociaż remisu, jednak nie wykorzystujemy ich i mecz kończy się zwycięstwem Unii. Patrząc się na grę naszego zespołu na prawdę szkoda straconych 3 punktów. Byłoby to doskonałe zwieńczenie rundy i kontynuacja dobrej passy drużyny. Wynik pozostawia niedosyt, czego nie można powiedzieć oprawie meczowej naszych Kibiców. W pierwszej połowie meczu, prócz głośnego dopingu mogliśmy zaobserwować flagi, wielkie banery, dymy i pirotechnikę, które stanowiły doskonałą całość i nie tylko ozdobiły zaniedbany stadion, ale też dopingowały naszych zawodników. Dziękujemy naszym Kibicom za ogromną pomoc, w tym trudnym dla nas sezonie. Mamy nadzieje, że mimo ostatniej porażki zapewnialiśmy Wam wiele sportowych emocji i godnie odwdzięczaliśmy się za okazaną pomoc.

SKŁAD: Kamil Reczulski /br/, Radosław Marciniak, Marcin Smoczyk, Michał Zaremba, Mateusz Sobiesierski /kpt/, Patryk Rzeszotko, Piotr Krawczyk, Mateusz Biskup, Dawid Rosicki, Bartłomiej Siwiński, Adrian Mrowiec,

REZERWA: Patryk Bińkowski /br/, Miłosz Rodziewicz, Marcel Grudziński, Dawid Budzyński.

TRENER: Marcin Domagała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KP Górnik Wałbrzych - oficjalny serwis