POKONALI WICELIDERA

Nasi seniorzy, mimo panującej w zespole chorobie, wygrali kolejny sparing. Tym razem pokonaliśmy, wicelidera drugiej wałbrzyskiej grupy Klasy A, LKS Marcinowice 3:2. Choć w pierwszej połowie więcej sytuacji bramkowych, to goście otworzyli wynik. W 30` sędzia dyktuje rzut karny i zawodnik LKS pokonuje Patryka Bińkowskiego. Przegrywamy 1:0. Chwilę później zawodnik Marcinowic wychodzi sam na sam i z dwóch metrów zdobywa bramkę na 2:0. Dalej gra toczy się nie zmienionym tempie, oba zespoły szukają szansy na bramkę. W 42` wynik modyfikuje Radosław Marciniak, zdobywając dla nas pierwszego gola – 2:1. Druga połowa zaczyna się bez zmian w zespole. Choroba spowodowała, że ławka świeci pustką. Staramy się zdobyć bramkę na remis, ale piłka trafia w ręce bramkarza. Dopiero w 76` wynik na 2:2 zmienia Piotr Krawczyk. Cztery minuty później bramkę na zwycięstwo zdobywa zawodnik testowany. Jest to ostatni gol jaki mogliśmy zobaczyć w tym spotkaniu. Sparing kończy się naszym zwycięstwem 3:2. Mecz obserwowało około 30 kibiców.

Jak widać nawet problemy zdrowotne w zespole nie przeszkodziły nam wygrać kolejnego spotkania. Ostatni sparing tej zimy, zobaczymy już za tydzień w niedziele o 11:00. Tym razem przeciwnikiem będzie nasz ligowy rywal MKS Szczawno Zdrój, zajmujący po rundzie jesiennej trzecie miejsce w tabeli z 36 punktami.

SKŁAD: Patryk Bińkowski /br/, Marcin Smoczyk, zaw. testowany, zaw. testowany, Kamil Reczulski, Dawid Rosicki, Wojciech Frączek, Piotr Krawczyk, Piotr Chałupka, Radosław Marciniak, Patryk Rzeszotko.