ADAM WYGRAŁ

Koledzy z drużyny, mogą być wdzięczni Adamowi Niedźwiedzkiemu, który przechylił szalę zwycięstwa na naszą stronę

Zwycięstwem 1:0 zakończył się pierwszy po pandemii sparing naszych seniorów z Nowym Miastem Wałbrzych. Od pierwszych minut spotkania widoczna była znaczna przewaga naszej drużyny. W 13` Marciniak podaje do Siwińskiego, jednak ten kieruje piłkę nieco nad poprzeczkę. Kolejne minuty przynoszą kolejne sytuacje bramkowe. Piłka mija bramkę lub trafia w ręce bramkarza. Rywale rzadko goszczą na naszej połowie. Połowa kończy się wynikiem 0:0. Kolejne 45 minut zaczęliśmy w zmienionym składzie. Na boisko weszła cała ławka. Ponownie stwarzamy sobie sytuacje do otwarcia wyniku, jednak bezskutecznie. Dopiero w 63` Adam Niedźwiedzki mocnym strzałem z 15 metra zdobył bramkę. Jest 1:0. Bramka powoduje lekkie ożywienie rywala, który zaczyna częściej atakować, jednak nie jest w stanie przeforsować naszej obrony. Pod koniec meczu tempo gry osłabło. Ostatecznie mecz kończy się naszym zwycięstwem 1:0.

Oglądająca mecz spora grupka kibiców czuje pewien niedosyt. Patrząc się na sposób naszej gry i mnogość sytuacji bramkowych, wynik powinien być znacznie wyższy. Należy jednak mieć na uwadze, że to pierwszy mecz po wielomiesięcznej przerwie.

Już w tę niedzielę, zagramy kolejny sparing. Rywalem będzie znajdujący się obecnie na przedostatniej pozycji Górnik Gorce – nasz ligowy rywal. Pierwszy gwizdek już o 12:00 na bocznym boisku Aqua Zdrój.

Aby zobaczyć skrót z meczu z Nowym Miastem KLIKNIJ TUTAJ

SKŁAD: Malczewski /br/, Sobiesierski /kpt/, Marciniak, Biskup, Krawczyk, Rosicki, zaw. testowany, Frączek, Smoczyk, Siwiński, Jakacki.

REZERWA: Reczulski /br/, G. Michalak, Niedźwiedzki, Budzyński, zaw. testowany, zaw. testowany.

TRENER: Marcin Domagała