STRZELANIE W UPALE

Żar lejący się z nieba nie przeszkodził naszej drużynie zdobyć aż 9 bramek.

W drugim po pandemii sparingu nasi seniorzy wygrali z Górnikiem Boguszów Gorce aż 9:2. W pierwszej połowie udało się zdobyć 5 bramek. Już w 8 minucie mocnym strzałem z 15 metra wynik otworzył Dawid Rosicki. Trzy minuty później z 5 metra gola strzelił Adam Niedźwiedzki. W 17 minucie Siwiński wyminął bramkarza Gorc Szymona Garwola i zdobył bramkę na 3:0. Mecz zaczął nabierać tempa, i rzadko opuszczaliśmy połowę rywala. Na 10 minut przed gwizdkiem  bramkę na 4:0 zdobył Mateusz Biskup, a minutę później na 5:0 Adam Niedźwiedzki. Wynik nie zmitygował jednak drużyny gości i tuż przed przerwą pierwszą bramkę dla Gorc zdobył Karol Garwol. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:1.

Druga połowa nie wiele odbiegała od pierwszej. Już po pięciu minutach  gola zdobył Krawczyk, strzałem do pustej bramki, a chwilę później Siwiński. Jest 7:1. Drużyna z Boguszowa mimo niesprzyjającego wyniku starała się przebić przez naszą obronę. Udało się to po raz drugi Karolowi Garwolowi, który w 58 minucie zdobył drugą bramkę dla swojego zespołu. Następuje zmiana w naszym zespole. Zmęczonego Radosława Marciniaka zastąpił Kamil Reczulski. Parę minut po zmianie, wszedł w pole karne i z paru metrów zdobył bramkę dla 8:2. Swoją wszechstronność /na co dzień jest bramkarzem/, udowodnił ponownie w 79 minucie, zdobywając ostatnią, dziewiątą bramkę tego meczu.

Następny sparing naszego zespołu już w tę sobotę. Nasz zespół uda się do Lubawki, gdzie o 17:00 podejmie miejscowego czwartoligowego Orła.

Aby zobaczyć skrót ze sparingu z Gorcami KLIKNIJ TUTAJ

SKŁAD: Malczewski /br/, Sobiesierski /kpt/, G.Michalak, Dudek, Rosicki, Marciniak, Biskup, Niedźwiedzki, Krawczyk, Siwiński, testowany

REZERWA: Kamil Reczulski

TRENER: Marcin Domagała