POKONALI SĄSIADA

Nasi seniorzy dalej zachowują czyste sparingowe konto.

Zwycięstwem 2:1 /0:0/ zakończył się sobotni sparing z KS Zdrój Jedlina Zdrój. Od początku spotkania widoczna była sportowa przewaga naszego zespołu. Szukaliśmy szans na otwarcie wyniku, jednak piłka mijała bramkę lub trafiała w ręce bramkarza Zdroju. W 32` Adam Niedźwiedzki zdobył z bliska bramkę, jednak sędzia odgwizdał spalonego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Drugą połowę zaczęliśmy w nieco zmodyfikowanym składzie. Na bramce Kamila Reczulskiego zastąpił Marcin Malczewski, w polu zobaczyliśmy dwóch zawodników testowanych oraz Mateusza Biskupa. W 62` akcja pod bramką Zdroju. Zawodnik testowany posyła piłkę do…  zawodnika testowanego /znanego dawniej w drużynie Górnika/, który pewnym strzałem otwiera wynik. Jest 1:0. Siedem minut później tworzy się zamieszanie w polu karnym rywala. Piłkę z 10 metra posyła do bramki na 2:0 posyła Piotr Krawczyk. Gra zaczyna się zaostrzać. Zawodnicy z Jedliny starają się faulami przerywać ataki naszego zespołu. Rzuty wolne nie są jednak przez nas wykorzystywane. W 75` z bliskiej odległości zawodnik Jedliny zdobywa honorową, pierwszą bramkę. Wynik 2:1 utrzymuje się do końca spotkania.

W czasie całego meczu nasz zespół dopingowany był przez grupkę Kibiców. Spotkanie należy zaliczyć do udanych. Zawodnicy przebywający na testach z każdym meczem kontrolnym pokazują swoje umiejętności, co zbliża ich do gry w naszych barwach w sezonie ligowym. Aby zobaczyć skrót ze spotkania KLIKNIJ TUTAJ

SKŁAD: Reczulski /br – 45` Malczewski/, Rosicki, Dudek, zaw. testowany, Kobylański /45` – zaw. testowany/, zaw. testowany, Frączek /45` – zaw. testowany/, Niedźwiedzki, Siwiński /45` – Biskup/, Krawczyk, Smoczyk

Trener: Marcin Domagała

Na następny sparing wybieramy się już 18 lipca. Zagramy z ligowym rywalem zza miedzy – MKS Szczawno-Zdrój. Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00. Zapraszamy do kibicowania!