Z BRAZYLII

Liga zbliża się wielkimi krokami, więc czas zaprezentować naszych nowych zawodników.

 

 

Na początek przedstawiamy zawodnika, który trafił do nas z Brazylii. Nazywa się Hallyson Gabriel Lira Santos i ma 21 lat. Od paru tygodni przebywał w naszym Klubie na testach. Od dziś oficjalnie reprezentuje nasze barwy. Górnik Wałbrzych jest jego pierwszym polskim Klubem. Hallyson z dnia na dzień coraz bardziej zżywa się z drużyną. Udzielił nam krótkiego wywiadu:

GW: Jak zaczęła się twoja gra w piłkę nożną?

HALLYSON:  Zacząłem grać w wieku 5 lat, nie pamiętam dobrze, ale w wieku 5-6 lat grałem już w piłkę nożną na ulicy z przyjaciółmi. Ponadto uważam, że chęć gry w piłkę przechodzi z ojca na syna.

GW: W jakich klubach grałeś?

HALLYSON: E.C SANTO ANDRÉ, to był mój pierwszy klub, potem poszedłem do PONTE PRETA ATHLETIC ASSOCIATION, a na koniec grałem w CAPIVARIANO FUTEBOL CLUBE z którego dotarłem do Górnika Wałbrzych.

GW: Jak trafiłeś do Polski?

HALLYSON: Nigdy nie wyobrażałem sobie grania w Polsce, prosiłem Boga tylko o okazję do gry bez względu na to gdzie. Spotkałem któregoś dnia osobę, która skierowała mnie do Polski i jestem bardzo szczęśliwy

GW: Jakie jest twoje piłkarskie marzenie?

HALLYSON: Moim największym marzeniem jest awans do ekstraklasy, czy też wielkiej ligi w Anglii czy Brazylii. Tak naprawdę to nie ma znaczenia gdzie, gdziekolwiek Bóg mnie zaprowadzi, będę szczęśliwy.

 

Dziękuję za rozmowę.