PUCHAR W UPALE

Upalna pogoda nie przeszkodziła nam efektownie wygrać meczu pucharowego.

Zwycięstwem aż 7:2 zakończył się mecz Pucharu Polski z Granitem Roztoka. Od początku spotkania widoczna była przewaga naszego zespołu. Już w 11 minucie wynik otworzył Adam Niedźwiedzki, zdobywając bramkę na 1:0. Parę minut później sędzia dyktuje kontrowersyjny rzut karny. Granit wykorzystał okazję i mamy remis – 1:1. Grad bramek rozpoczął w 33 minucie Marcin Smoczyk, potem na 3:1 trafia Niedźwiedzki, na 4:1 kapitan Mateusz Sobiesierski, i swojego hattricka na 5:1 Adam Niedźwiedzki. W niecałe 9 minut nasz zespół uzyskuje znaczącą przewagę. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 5:1. Drugą połowę rozpoczynamy od zmiany na bramce. Żegnamy Marcina Malczewskiego, którego zastępuje Sebastian Kubiak /jest to jego pierwszy mecz w naszych barwach, dołączył do nas po ostatnim sparingu/. Mimo naszej przewagi, to rywale zdobywają pierwszą bramkę drugiej połowy. Podobnie jak pierwszą, zdobywa ją Przemysław Grosiak. Parę minut później Jan Jakacki zdobywa bramkę na 6:2. Chwilę przed zakończeniem spotkania kapitan zespołu Mateusz Sobiesierski dopełnia dzieła i kończy mecz wynikiem 7:2.

Wygrana cieszy i napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. Mecz na Stadionie Tysiąclecia oglądało ok 150 osób, z zachowaniem ustalonych norm sanitarnych. Aby zobaczyć skrót z meczu KLIKNIJ TUTAJ

Skład: Malczewski /br/, Rosicki, Smoczyk, G. Michalak, Krawczyk, Niedźwiedzki, Jakacki, Dudek, Kobylański, Dec, Sobiesierski /kpt/.

Rezerwa: Kubiak, Budzyński, Biskup, Chołuj, Siwiński, K. Michalak.

Trener: Marcin Domagała

Następny mecz pucharowy rozegramy z Polonią Świdnica. O terminie będziemy informować na stronie. W najbliższą sobotę zagramy mecz ligowy z Orłem Witoszów o 17:00. Zapraszamy do kibicowania.