Obecnie

12.04.2023

Obecnie nasz Klub posiada drużyny w każdej kategorii wiekowej. Daje to możliwość rozwoju piłkarskiego na każdym etapie od skrzata do seniora. Zawodnik może zatem przejść przez wszystkie szczeble piłkarskiej kariery pozostając w tym samym Klubie, ze swoimi kolegami. Wyklucza to konieczność migracji do innego klubu, gdzie musiałby od początku nawiązywać znajomości z inną, nową grupą rówieśniczą, poznawać nowego trenera. Nasi trenerzy pozostają ze sobą w kontakcie, dzięki czemu mogą wymieniać się informacjami;  znają możliwości każdego z zawodników, wiedzą na co należy zwrócić uwagę przy przejściu zawodnika do wyższej, starszej grupy.

Prócz udziału w rozgrywkach ligowych, zapewniamy także udział w dodatkowych turniejach, sparingach i innych wydarzeniach sportowych. Zazwyczaj odbywa się to w przerwach między kolejnymi sezonami.

Idąc z duchem czasu, intensywnie rozwijamy nasze media społecznościowe. Można nas znaleźć na Facebooku, Instagramie, TikToku oraz na YouTubie. Prezentujemy tam materiały ze wszystkich wydarzeń, w których bierze udział nasz Klub. Dodatkowo od paru lat używamy platformy Sportbm, która zapewnia stały kontakt rodziców z trenerami i zawodnikami.

Prowadzimy drużyny w następujących kategoriach wiekowych:

  1. Wałbrzych: G1 Skrzat
  2. Wałbrzych: F1 Żak
  3. Wałbrzych: E1 Orli
  4. Wałbrzych: D2 Młodzik
  5. Wałbrzych: III liga okręgowa D1 Młodzik
  6. Wałbrzych: III liga okręgowa C1 Trampkarz
  7. I liga wojewódzka B1 Junior Młodsz
  8. I liga wojewódzka A1 Junior
  9. SENIORZY: IV Liga Grupa 1

Gra w naszym Klubie to nie tylko rozwój umiejętności piłkarskich ale także przyswojenie zasad zdrowej rywalizacji, gry fairplay i dobrego zachowania w grupie rówieśniczej. Jest to także zabawa i przygoda na całe życie.