Kolejna wygrana

04.05.2023

Nasi seniorzy nie zwalniają i wygrywają kolejny trudny mecz.

Mecz z Galaktikosem Solna od początku zapowiadał się jako bardzo trudny. Od pierwszych minut, zespół zaciekle walczył, jednak to my otworzyliśmy wynik. W drugiej minucie bramkę zdobył Adam Niedźwiedzki. Po 30 minutach ostrej gry w bramkę trafia Dawid Rosicki. Pierwszą połowę spotkania kończymy wynikiem 2:0. W drugiej połowie gramy w osłabieniu. Dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną otrzymuje Sławomir Orzech. Mimo gry w dziesiątkę, powiększali wynik do 3:0. Zdobywcą bramki Dawid Rosicki. W 84 minucie bramkę zdobywają gospodarze, a chwilę później, drugą już bramkę zdobywa Adam Niedźwiedzki. Jest 4:1. W ostatnich minutach meczu gospodarzą udaję się podnieść wynik do 4:3, i tak kończy się spotkanie.

Kliknij aby zobaczyć relację wideo z meczu

Skład: Sebastian Kubiak /br/, Dariusz Michalak, Sławomir Orzech, Adam Czornij, Marcel Rewers, Marcin Kobylański, Damian Chajewski, Adam Niedźwiedzki, Konrad Korba, Dawid Rosicki, Oskar Nowak.

Rezerwa: Szymon Stec /br/, Norbert Zioła, Kevin Luis Goncalves, Piotr Krawczyk, Hubert Gorczyca, Jakub Nowomiejski, Sebastian Domek